Dla Licealistów Krakowie

Dlaczego Szkolny Bakałarz zajmuje się tego typu poradnikami?

Na koniec klika słów o Serwisie któremu warto zaufać

Jesteśmy grubą blogerów współpracujących ze szkołami i firmami oświatowymi, działającymi na rynku od 1996r. Pierwszy wpis jaki powstał przy współpracy był przygotowany dla Liceum dla Dorosłych w Łodzi. W związku z szerokim zainteresowaniem poszerzyliśmy działalność o kolejne tematy, nie zawsze związane ze Szkołami. Aktualnie pozyskujemy partnerów w Zgierzu, Łyszkowicach i Inowłodzu. Bardzo ważnym krokiem w naszej działalności było przekształceniem Bloga szkolnego w serwis opiniotwórczy – projekt ten cieszy się dużym powodzeniem, co oznacza, że cały serwis „Bakałarz” będzie oferować usługi doradcze bezpłatnie.

Promujemy Licea dla dorosłych w Krakowie

Prowadzimy rankingi liceów działających w systemie zaocznym i wieczorowym.

Znajdziecie u nas rankingi szkół które cechuje indywidualne podejście do każdego ucznia, co jest możliwe dzięki temu, że zajęcia prowadzone są w małych, kilku lub kilkunastoosobowych grupach. Dodatkowym atutem jest miła i rodzinna atmosfera oraz doświadczona kadra pedagogiczna. Wielu naszych absolwentów kontynuuje naukę w szkołach policealnych i na wyższych uczelniach.

Współpraca z Szkolnym Bakałarzem

Współpracujemy z Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego w Krakowie. Współpraca obejmuje m.in. współudział w nagłaśnianiu projektów unijnych i programów aktywizacji zawodowej oraz doradztwo zawodowe.

Współpracujemy także z wieloma firmami, które udzielają rabatów słuchaczom szkół (wykaz firm w menu Dla słuchaczy, w zakładce Klub Bakałarza)

Wszystkie rekomendowane u nas szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych.